0 امتیاز
232 بازدید
در خانواده(تشكيل،تحكيم،تعالى) توسط
مهمان حبیب خداست ولی کلیه افراد خانواده همسرم میدونن که بعلت شاغل بودنم معتقدم هر کس میاد خونه من ترجیحا آخر هفته بیاد و یا اینکه اگر وسط هفته میان دو سه ساعت قبلش بگن ... اما تازگی ها دامادی به خانواده اضافه شده که میگه نه من خوانده برادرمم میشینم میشینم یهو میریم خونشون شمام بهتره عادت کنین یختون باز بشه به این رفتار ما .... من از این رفتار بشدت ناراحتم و نمیدونم چطور اینو عنوان بکنم

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط zrastegar (228هزار امتیاز)
باسلام
ابتدا با استفاده ازالگوی بیان رنجش ودرخواست،شرایط خودرا توصیف کرده وانتظارتان را شفاف بیان کنید ،درصورت ادامه ی این رفتار،هنگامیکه بیخبرامد،نگران قضاوت ایشان ویا نوع پذیرایی نباشید،ساده بگیرید وحتی به امورخودتان بپردازید تاکم توجهی وکم سرویس دهی تان اورا متنبه کند.
البته شماهم باید راحت تربرخوردکنید وخودرا وفق داده واز قیدهای زیادی دست بردارید ومثل خودشان راحت بگیرید.

‍ ‍ ‍
به قرآن ناطق (عج) - سیستم پرسش و پاسخ خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از کارشناسان و حتی دیگر کاربران عزیز این مجموعه!

4.3هزار سوال

4.9هزار پاسخ

673 دیدگاه

3 کاربر

7 نفر آنلاین
0 عضو و 7 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 327
بازدید دیروز: 2657
بازدید کل: 9730367
"راهنمای ارسال سوال" - به منظور بررسی سوالات مشابه خودتان بر روی علامت ذره بین کلیک کرده و کلیدواژه ای از مشکل و سوال خود را در سوالات جست و جو کنید. - بعد از اطمینان از غیرتکراری بودن سوالتان، به قسمت "پرسش سوال" بروید عنوان سوال خود را با حداقل 12 کاراکتر در قسمت عنوان سوال تایپ کنید - از دسته بندی ها ، دسته ی بانوان بصیر را انتخاب و با توجه به موضوع سوالتان زیر دسته مناسب را انتخاب کنید متن اصلی سوال را وارد کنید . - درصورت تمایل به دریافت جواب سوالتان از طریق ایمیل ، ایمیل خود را وارد کنید در غیر این صورت بخش مربوطه را خالی بگذارید برای اینکه سایت از حقیقی بودن سوال مطمئن شود ، تیک گزینه “I am not robot” را بزنید. - با کلیک بر روی گزینه پرسش سوال، سوال شما برای مدیریت ارسال می شود و در صورت صلاح دید پاسخ مناسب درج خواهد شد و شما در صفحه اصلی سوالات می توانید سوال و پاسخ خود را مشاهده کنید.
...